Appeal

O nas

Appeal istnieje od 2016 roku. Ten czas to dla nas: setki wymagających wdrożeń, miesiące szkoleń, optymalizacji, audytów. Lata prac utrzymaniowych w największych Polskich i Zagranicznych Firmach i Organizacjach. To satysfakcja, ale też doświadczenie, które pozwala nam projektować systemy oraz oferować oprogramowanie i usługi najwyższej jakości. Współpracujemy z renomowanymi i innowacyjnymi producentami. Jesteśmy wykonawcami usługi Professional Services dla Klientów oprogramowania Netwrix. Nasze kompetencje i portfolio stanowią odpowiedz na najbardziej zaawansowane wymagania Klientów.

KLIENT

Najważniejszy dla nas jest Klient, dlatego taką dużą wagę przykładamy do obsługi po-sprzedażowej. Myślimy o dziale IT jako o jednorodnym organizmie, w którym praca każdego z elementów jest istotna dla jakości działania całości. Wierzymy, że nawet bardzo dobrze działająca organizacja może pracować jeszcze sprawniej.

OPTYMALIZACJA

Uzyskujemy stawiane przed nami cele biznesowe – optymalizacje kosztów, pełniejsze wykorzystanie zasobów, bezpieczeństwo i wydajność środowiska. Wdrażane przez nas rozwiązania szybko przynoszą korzyści użytkownikom (TTV – Time to Value). Dzięki krótkiemu czasowi wdrożenia, oferują szybki zwrot z inwestycji i zmniejszają wydatki.

ROZWIĄZANIA WYSOKIEJ KLASY

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami technologii. Wprowadzamy na rynek nowatorskie rozwiązania własne oraz firm partnerskich. Najważniejsza jest dla nas jakość proponowanych narzędzi, dlatego testujemy i sprawdzamy oferowane przez nas aplikacje, utrzymujemy własne środowisko testowe, ciągle poszerzamy kompetencje.

WYKWALIFIKOWANY PERSONEL

Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, audytorów i analityków, którzy podnoszą swoje kwalifikacje zarówno poprzez pracę w konkretnych projektach jak i udział w szkoleniach i konferencjach.

PODEJŚCIE DO BEZPIECZEŃSTWA ORGANIZACJI

Bezpieczeństwo IT w złożonych organizacjach stało się dziedziną interdyscyplinarną. Żeby skutecznie kreować strategie bezpieczeństwa trzeba się znać nie tylko na technologii, ale również rozumieć Biznes, mieć pojęcie o inżynierii oprogramowania, fazach tworzenia produktów informatycznych, rozumieć uwarunkowania prawne, analizować procesy, usprawniać istniejące zabezpieczenia i stale się rozwijać.

Stąd nasze podejście do bezpieczeństwa, o którym myślimy jak o stałym procesie, który trzeba doskonalić. Plany ochrony powinny działać zgodnie z cyklem Deminga. Dlatego pomagamy określić i nadać priorytety krytycznym procesom. Pomagamy zarządzić ryzykiem i wdrożyć rozwiązania adekwatne biznesowo.